Ostatnia niedziela…

…przed wielkim startem roku akademickiego! Wohooooooooo!!! … Chociaż właściwie to 😐 No ale przynajmniej wczoraj się dobrze pobawiliśmy. Dzięki mojej słynnej już, niezwykle rozwiniętej inwencji (chociaż niektórzy nazywają to brakiem rozsądku) udało nam się wejść na International Student Party zanim się zaczęła.
No ale po kolei. Z naszych informacji wynikało, że początek jest o 18.30. No i był, tyle że niestety nie tam gdzie byliśmy my. A byliśmy w dużym uczelnianym klubie, w którym organizowane są różne eventy. Jak chociażby powitalna zabawa z poczęstunkiem, występami zespołów muzycznych no i oczywiście muzyką do zabawy (różną, na szczęście była też salka z rockiem i alternatywą). Weszliśmy tylnymi drzwiami w poszukiwaniu organizatorów, ale zanim udało nam się kogokolwiek znaleźć zabłądziliśmy w gąszczu korytarzy i sal na różnych poziomach. Gdy w końcu zdecydowaliśmy się na powrót tą samą drogą okazało się, że pewne drzwi nie chcą się otworzyć. Nie było wyjścia, brnęliśmy naprzód aż natknęliśmy się na dużą salę, w naszym mniemaniu do zabawy, w której obecnych było jedynie kilku ochroniarzy oraz organizatorów (mieli proporczyki). Po chwili stania jak słupy poczuliśmy niewygodne spojrzenia rzucane w naszym kierunku. Poszedłem na całość i wymyśliłem, że przedstawimy się jako ochotnicy zza granicy do pomocy. Podziałało. I po chwili stanęliśmy za ladą aby rozdawać poczęstunek. Co z tego mieliśmy? Poza satysfakcją wynikającą z samego faktu małego przekrętu – zdziwione spojrzenia i podziw współmieszkańców z akademika, jak nam się udało po 1,5 dnia (i to w weekend) zostać członkami studenckiej organizacji naszej nowej uczelni.
W dniu dzisiejszym odespaliśmy wczorajszy, popracowaliśmy nad (wciąż) wielką niewiadomą – planem zajęć oraz wzięliśmy udział w treningu pierwszej (jak się okazało) drużyny siatkarskiej NTNU. Ale niestety, poziom rozgrywek krajowych, średnia wzrostu w okolicach 2,05m oraz treningi 5 razy w tygodniu to jak dla nas zbyt „nisko” postawiona poprzeczka 🙂

 

K

Reklamy

One thought on “Ostatnia niedziela…

  1. Vee pisze:

    Hohoho! A to ci psikus! 😀

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s