Przełomowo

DOSTAŁEM AKADEMIK!!! To najważniejsza informacja dzisiejszego dnia 🙂 Niezmiernie mnie to cieszy i kamień z serca, jak to mówią, bo była to naprawdę wielka niewiadoma i twardy orzech do zgryzienia. Czekam na datę kiedy to będę mógł się wprowadzić i wtedy na pewno wrócę do tematu, już z nowego lokum.
Dzisiaj odbyliśmy pierwszy trening na siłowni, do końca miesiąca wchodzimy za darmo z racji bycia „świeżakami”. Jest więcej przywilejów, które się z tym wiążą, jak choćby bycie członkiem Kaffeklubben (darmowy specjalny termiczny kubek oraz tańsza kawa we wszystkich kawiarniach uczelnianych, tanie owoce na drugie śniadanie), darmowa opaska na ramię z rodzaju ‚high visibility’, przydatna w długie zimowe wieczory podczas przemieszczania się na uczelnię i z powrotem, czy opłacona wizyta kontrolna u dentysty.

Odbyły się kolejne zajęcia, powoli przestajemy gubić drogę między budynkami a czasami nawet znajdujemy nową drogę (przypadkiem ale zawsze). No i oczywiście przemieszczamy się niezmiernie szybko dzięki znaleźnemu rowerkowi, o którym już była mowa wcześniej ale nigdy się nim nie chwaliłem, więc pozwólcie, że to zrobię. Oto on:

I skoro już mi się tak zebrało na zdjęcia to przedstawiam przerwę kawową z wspomnianym kubkiem w jednej ze stołówek NTNU:

No i na koniec Abdul i Ajatollah 😀

K

Reklamy

3 thoughts on “Przełomowo

  1. przygal pisze:

    to gdzie mieszkałeś do tej pory, na mieszkaniu? Ile kosztuje akademik na NTNU a ile mieszkanie? pzdr

    • naszenidaros pisze:

      Dla osób szukajacych akademiki zorganizowane jest miejsce w wspólnym pokoju. Kuba spał troche tam, troche u mnie w pokoju. Ceny aka od 2150NOK (ja w takim mieszkam) do ponad 3000NOK (3100NOK-Kuba)

  2. ładnie, ładnie 🙂 w sumie, to jak miałabym bliżej z Twojego akademika na uczelnię..;p ale..niestety 🙂 czekam na „parapetówkę”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s